טלפון ישיר: 052-9125507

סולר לגנרטור 24/6 – תדלוק גנרטורים בניידות גבוהה
הוט אנרגיה

אנחנו בחברת הוט אנרגיה מתמחים באספקת סולר לכל סוגי הגנרטורים. אזורי אספקת סולר לגנרטורים של החברה הוא מבאר שבע ועד חיפה. חברתנו שמה את שביעות הרצון של הלקוחות לפני הכול ועושים הכול על מנת להעניק להם שירות מותאם אישית כולל עמידה בלוחות זמנים שנוחים ללקוח. לפרטים נוספים על הסולר גנרטורים שלנו מוזמנים לחייג או להשאיר פרטים בצורה נוחה ונחזור אליכם בהקדם.

חברה מורשית לאספקת סולר גנרטורים

חברת הוט אנרגיה הינה חברה מורשית לאספקות נפט ותדלוקי סולר ודלקים ופועלת לפי כל החוקים ותקנות הבטיחות שקשורים למכירת סולר והפצה שלו. אנחנו שמים את נושא הבטיחות לפני הכול – כי סולר הוא חומר שיכול להיות דליק וחשוב מאוד לשמור על הובלה בטיחותית וזהירה שלו. כחברה מורשת אנחנו מקפידים לעבוד עם קבלות וחשבוניות מסודרות ועושים הכול על מנת לשמור על שקיפות מול קהל הלקוחות שלנו.

שירות לקוחות מצוין

שירות הלקוחות שלנו הוא מותאם אישית לכל לקוח ולקוח. אנחנו קשובים לצרכים של הלקוחות שלנו ולמה שהם צריכים בשביל להפעיל את הגנרטור בבית או בבית העסק שלהם. איכות השירות שלנו באה לידי ביטוי באוזן פתוחה לכל לקוח ולקוח בהתאם לטענות או בקשות המותאמות לדרישות הלקוח. אנחנו מבטיחים תמיד להיות קשובים לצרכי הלקוח ולמה שמחפש בזמן אמת. בכל צורך שיש לכם בהקשר לאספקת סולר לגנרטורים – אנחנו הכתובת עבורכם והיו בטוחים כי נעמוד לרשותכם בכל שעה משעות היממה (למעט שבתות).

זמינות תדלוק גבוהה לגנרטורים גם בלילות

אנחנו מבינים את החשיבות שזמינות אספקת הסולר לתדלוק גנרטורים תהיה גבוה לאורך כל שעות היממה בכל הלילות ולכן אנחנו מספקים גם סולר איכותי לגנרטורים גם במהלך הלילות וכל שאר שעות היממה. איכות השירות שלנו בא לידי ביטוי באמינות של העובדים שלנו ובמוסר עבודה גבוה. העובדים שלנו עושים הכול בשביל שהלקוח בקצה קו האספקה של הסולר יאפשר להם ליהנות מסולר זמין באיכות הגבוה ביותר.

היתרונות של גנרטורים כאמצעי אנרגיה

גנרטורים הם אמצעי אנרגיה איכותי מאוד בעל יתרונות רבים. היתרון המרכזי של גנרטור כאמצעי חירום למקרים בהם יהיה צורך במקור חשמל כאמצעי מציל חיים, ובנוסף שהוא יכול להיות כשר מבחינה דתית לשימוש בשבת. יתרון נוסף של אמצעי אנרגיה זה הוא שהוא מאפשר לנו ליהנות מחשמל לאורך שעות רבות גם במקומות שלא מחוברים לחברת החשמל כמו למשל חוף הים או אזור מסוים בלב הטבע.

קווי תדלוק מהירים לכל סוגי הגנרטורים

אנו מספקים קווי תדלוק מהירים לכל סוגי הגנרטורים באופן חוקי ומורשה. בין השאר אנחנו מספקים סולר המתאים לתדלוק כל סוגי הגנרטורים כולל:

  • גנרטור תעשייתי – גנרטור זה מתאים לתעשייה ולאתרי בנייה.
  • גנרטור ביתי – גנרטור זה מתאים לבתים בהם לא קיים שימוש בחשמל, בין אם מסיבות אידאולוגיות ובין אם מסיבות כלכליות.
  • גנרטור נייד – גנרטור זה מתאים לעסקים, טיולי קמפינג או לאירועים חברתיים.
  • גנרטור מושתק – ההתאמה העיקרית של גנרטור זה היא למסיבות.

אספקת סולר גנרטורים איכותי ביותר

כאשר אתם מפעילים גנרטור הנכם חייבים שיהיה לכם סולר איכותי להפעלה שלו. אנחנו מספקים סולר שהוא 100 אחוז איכותי ובטיחותי לשימוש. את הסולר אנו מספקים לפי ליטר או מכלים בהתאם לצורך האישי של כל לקוח ולקוח. אנחנו עושים הכול בשביל שהלקוחות ייהנו מסולר איכותי בזמן אמת כאשר יש להם צורך ממשי בכך.

מחירים ללא תחרות

המחירים שאנחנו מציעים הם המחירים הטובים ביותר שתמצאו. המחירים שלנו הם תחרותיים והם יכולים לאפשר לכל מי שרוצה להפעיל גנרטור בין אם הוא אדם פרטי, חברה פרטית או מוסד לעשות זאת באופן קל ופשוט ונגיש. חשוב לנו מאוד לשמור על מחירים נגישים לכל קבוצות האוכלוסייה כך שהם יוכלו ליהנות מעצמאות אנרגטית ואיכותית מאוד.

זמני הגעה מדויקים וגמישים (24/6)

זמני ההגעה שלנו הם מדויקים וגמישים בהתאם לרצון הלקוחות ולוחות הזמנים שנוחים להם. איכות השירות שלנו באה לידי ביטוי בין השאר בעמידה ללא פשרות בלוחות זמנים שנקבעו מראש עם קהל הלקוחות שלנו. את השירותים שלנו אנחנו מספקים ללקוחות באופן ישיר, הוגן ושקוף. חשוב לנו מאוד לעמוד בזמני האספקה של הסולר – בגלל שאנחנו יודעים עד כמה זמן הוא משאב יקר.

אחריות החברה על שמירת איכות הסביבה

החברה שלנו עושה הכול על מנת לשמור על איכות הסביבה. איכות הסביבה היא נושא חשוב לכולנו. הפעלת גנרטור על ידי סולר יכולה להיות ידידותית יותר לסביבה מאשר שימוש בחשמל שמייצרת חשמל באמצעות שימוש בחומרים שמזהמים את הסביבה כמו למשל פחם. שימוש בגנרטורים יכול לאפשר לאנשים שמארגנים מסיבה בטבע או לשימוש ביתי בבית שלהם יכול לסייע להם להפוך את צריכת האנרגיה שלהם לידידותית יותר בסביבה.

סיכום - למה כדאי לכם לשכור את השירותים שלנו לסולר לגנרטורים?

לסיכום, כדאי לכם לשכור את השירותים שלנו בגלל איכות הסולר שברשותנו וזמינות גבוהה לכל צורך. ביחד איכות המוצר ואיכות השירותים מהווים חבילה שלמה שיכולה לסייע לכם ליהנות מאנרגיה חופשית לכל מטרה שתרצו ובכל זמן שתצטרכו. אחרי שתתחילו להשתמש בשירותנו לא תבינו כיצד הסתדרתם קודם. פנו אלינו עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות, איכות ומחירים נוחים לכל כיס.

שאלות ותשובות נפוצות על השירותים שלנו

כאשר מיכל הסולר שלכם מגיע לחצי או לרבע זה סימן שאתם צריכים להזמין סולר נוסף להפעלת הגנרטור שלכם. רצוי לא לחכות לרגע האחרון ותמיד כאשר מתחילים שימוש במיכל מסוים להזמין מיכל סולר נוסף שיהיה רזרבי למקרי חירום.

ניתן להזמין מאתנו סולר גנרטורים על ידי השארת פרטים בטופס צור קשר באתר שלנו או באופן ישיר על ידי חיוג לטלפון שלנו ושיחת טלפון קצרה עם נציגי שירות לקוחות. בכל דרך שבה תזמינו מאתנו שירות אנחנו מתחייבים לנהוג בכם באדיבות ונימוס.

ניתן לשלם לנו על הזמנת סולר במגוון אמצעים כמו תשלומים, אשראי או צ'קים. ניתן לשלם בעת ההזמנה או בעת קבלת הסולר. מדיניות התשלומים שלנו היא נוחה וגמישה והיא נועדה להקל עליכם את תהליך הקנייה של הסולר.

הסולר שלנו מתאים לרוב סוגי הגנרטורים. בעת הזמנת הסולר מאתנו – ציינו איזה סוג גנרטור יש לכם ואנחנו נשמח לומר לכם האם הסולר שלנו מתאים לסוג הגנרטור שלכם או לא ונוכל להמליץ לכם גם איזה סוג סולר לקנות.

אנחנו פועלים גם בלילות ומספקים שירות לקוחות גם בשעות הלילה. זמני האספקה שלנו מותאמים אישית לכל לקוח ולכן אם יש לקוחות שצריכים סולר בעת חירום בלילה או כי זוהי השעה הנוחה ביותר עבורם – אנחנו מעניקים להם שירות.

חברת הוט אנרגיה הינה חברה מורשית לסיפוק סולר גנרטורים לפי כל כללי הבטיחות והתקנים. אנחנו מקפידים להעניק שירות מותאם אישית ללקוחות שלנו באיכות הגבוה ביותר שיש בישראל.

חברתנו לא עובדת בימי שבת. אנחנו עובדים 6\24, כלומר אנחנו לא עובדים בימי שבת אבל כן עובדים בלילות של שאר ימות השבוע ובשעות העבודה הרגילות הנהוגות במשק.

מידע מקצועי נוסף

השארת פרטים

שירותי האספקה והתדלוק של הוט אנרגיה

מחפשים אספקה מהירה?
השאירו פרטים עכשיו:

צרו עימנו קשר ואנו נוכל לספק לכם נפט וסולר במהירות ועם גישה לכל מקום. אנו מקפידים על שימוש בציוד מקצועי ואנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב.