טלפון ישיר: 052-9125507

קווי תדלוק שטח 24/6
הוט אנרגיה

תדלוקי שטח הוט אנרגיה: לרוב כל הרכבים מגיעים לתחנות הדלק שבפריסה ארצית לבצע תדלוק. בפועל התדלוק בשטח יתבצע ע"י חברה המתמחה בשירותים מיוחדים שכאלו ותגיע אליו משאית מטעם ׳חברת הוט אנרגיה׳ אספקת דלקים סולר ותתבצע ישירות תדלוק אל הרכב באמצעות שפיכת דלק למיכל או משאבות ניידות.

 

לכן צרו איתנו קשר או חייגו ותקבלו תדלוק במהירות וניידות גבוהה לשטח במחירים הנוחים ביותר בשוק שעומדים בחוקים ותקנות הבטיחות ותיהנו משירות מעולה, ועם מספיק דלק בשטח. רוב המקרים של תדלוק שטח היא שהצריכה לתדלוק כמות גדולה לכן רוב הלקוחות הם חברות וקבלנים שמחזקים כמות גדולה של רכבי שטח וכלי בנייה.

הכלים שאנו מתדלקים בשטח:

  • טרקטורים
  • מנופים
  • משאיות
  • מלגזות
  • מסחריות
  • כל כלי השטח הקיימים
תוכן עניינים #מעבר מהיר

הביקורות שלנו

הביקורות עלינו הינן אמיתיות – ניתן ללחוץ על כל אחת מהביקורות כדי לעבור לעמוד חוות הדעת של גוגל.

אסף בן שבת
קרא עוד
חיובית: איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך שירות מהיר ואמין מדיוקים שמחתי להזמין
Hezi Teram
קרא עוד
חיובית: דייקנות, ערך מקצועי מאוד, הגיע אלי בהתראה מאוד קצרה, מחיר זול משמעותית ביחס למתחרים שירות: Fuel delivery
לין אברג'יל
קרא עוד
חיובית: איכות, מהירות תגובה, ערך שמחתי להכיר את החברה הזו ואת הבעלים מאוד אמין מקצועי ושירות זמין , שבחורף קשה למצוא זמינות ובעיקר איכות ממליצה בחום !!!

תדלוקי סולר בשטח

שירות תדלוק סולר בשטח הוא שירות שיש בו צורך במגוון מצבי חיים ואירועים שונים. אם אתם למשל אתם חוגגים אירוע בחוף הים ופתאום נגמר הדלק לגנרטור שמספק לאירוע חשמל – כל האירוע יכול להיהרס ולעלות סכום כספי הרבה יותר גבוה. או אם אתם משתמשים בכלי כבד באתר בניה שמצריך תדלוק מהיר בשטח במחירים נוחים.

מקרה נוסף שיכול להיות שתצטרכו בו שירות תדלוק שטח הוא מקרה בו אתם נוסעים באמצע הלילה כל הדרך חזרה מאילת ופתאום מסיבה כלשהיא (אולי תקלה טכנית במד הדלק, אולי חוסר תשומת לב מצדכם) נגמר לכם הסולר ותצטרכו תדלוק שטח מהיר. 

שירותי תדלוק השטח של הוט אנרגיה

ניתן להזמין תדלוק שטח על ידי חברות מוסמכות ובעלי רישיונות כי כך החברות עצמן בקיאות בנושא ובהתאמת הדלק והעברה של הדלק.

לשירותי תדלוק שטח סולר / נפט לחצו וחייג עכשיו
052-9125507 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ומועדי תדלוק נוחים במיוחד.

מתי צריך שירות תדלוק שטח?

תדלוק שטח יכול להיות נחוץ בהרבה מקרים שונים. אחד המקרים השכיחים ביותר בו שיש צורך בשירות מותאם אישית זה הוא מקרה בו אתם נתקעתם עם הרכב הפרטי שלכם באמצע שומקום בלי דלק.

מקרה נוסף בו יש צורך בשירותי מסוג זה הוא מקרה בו יש לכם צי רכב בעסק שלכם (למשל משאיות, מנופים, טרקטורים, מלגזות, מסחריות) ואתם רוצים לקבל מחיר משתלם וזול יותר עבור הדלק לכלי רכב אלו – מאשר הייתם מקבלים בתחנת דלק רגילה. כלומר אתם רוצים לקנות לכלי הרכב בעסק שלכם דלק בסיטונאות.

במקרה בו אתם זקוקים לאחד השירותים של חברת הוט אנרגיה ובאופן ספציפי לשירות תדלוק שטח – אל תהססו לפנות אלינו – אנחנו תמיד במרחק שיחת טלפון אחת ממכם. אנו מספקים שירותי תדלוק דלק בכל אזורי הארץ מצפון ועד דרום.

שאלות ותשובות נפוצות

כלי הרכב המרכזיים שזקוקים לשירות תדלוק שטח הם: רכבים לשימוש חקלאי כמו טרקטורים ומלגזות, רכבים שמשמים לבניה כמו מלגזות, מנופים, דחפורים, מכבשים. עוד זקוקים לשירות זה גנרטורים הפועלים על דלק או סולר וגם ציוד מכני הנדסי כבד (כמו למשל מקדחות). גם רכבים של נהגים פרטיים צריכים לפעמים שירות מסוג זה.

כן בהחלט, כחלק משירותי תדלוק השטח של חברת הוט אנרגיה תמצאו גם תדלוקי סולר בעבור מנופים אשר נמצאים בשטח ובאתרי בניה ועבור כל המנופים לשימושים השונים למיניהם, חייגו אלינו לתדלוק מנופים או צרו קשר בוואצפ ותקבלו תדלוק סולר איכותי למנופים.

התחומים המובילים בהם יש צורך בשירות של תדלוק שטח הם: מפעלי חקלאות, מפעלי הייצור, רכבים של אנשים פרטיים, חברות תובלה והובלה של סחורה.
יש צורך בשירותי תדלוק שטח במקרים בהם אנחנו תקועים עם כלי רכב ללא יכולת להניע אותו כי אזל לנו הדלק או הסולר שמפעלים את המנוע של כלי הרכב.

חברת הוט אנרגיה מספקת כמעט לאורך כל ימות השנה (למעט יום כיפור) שירות תדלוק שטח כולל בשעות הלילה המאוחרת והבוקר המוקדמות.

מחיר של שירות תדלוק שטח יכול לנוע בין כמה מאות בודדות של שקלים לסכומים גבוהים יותר. המחיר נקבע לפי מידת המרחק או הבידוד של השטח שאליו צריך לשנע את הדלק\סולר וגם לפי כמות הדלק\סולר שממלאים בכלי הרכב המבוקש.

מידע מקצועי נוסף

השארת פרטים

שירותי האספקה והתדלוק של הוט אנרגיה

מחפשים אספקה מהירה?
השאירו פרטים עכשיו:

צרו עימנו קשר ואנו נוכל לספק לכם נפט וסולר במהירות ועם גישה לכל מקום. אנו מקפידים על שימוש בציוד מקצועי ואנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב.